72PLR200LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72PLR200LF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
Ngā Rauemi: 72PLR200LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72PLR200LF
Tau Wae 72PLR200LF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67612 pcs Pepa Raraunga 72PLR200LF.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.221" x 0.206" Face x 0.187" H (5.61mm x 5.23mm x 4.75mm)
Raupapa 72 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 200 Ohms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment