68WR20LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 68WR20LF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Ngā Rauemi: 68WR20LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 68WR20LF
Tau Wae 68WR20LF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63163 pcs Pepa Raraunga 68WR20LF.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±250ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.375" x 0.245" Face x 0.435" H (9.53mm x 6.22mm x 11.05mm)
Raupapa 68 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 20 Ohms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua 20 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Momo Whakatika Side Adjustment
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
68WR20KLF
68WR20KLF
Kaihanga: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga: TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
I roto i te taonga: 81024 pcs
Tikiake: 68WR20KLF.pdf
RFQ
68WR20LFTB
68WR20LFTB
Whakaahuatanga: TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE