67PR100LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 67PR100LF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Ngā Rauemi: 67PR100LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 67PR100LF
Tau Wae 67PR100LF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64684 pcs Pepa Raraunga 67PR100LF.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.437" x 0.375" Face x 0.203" H (11.10mm x 9.53mm x 5.16mm)
Raupapa 67 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 100 Ohms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua 20 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment