64PR200LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 64PR200LF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 200 OHM 0.25W PC PIN TOP
Ngā Rauemi: 64PR200LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 64PR200LF
Tau Wae 64PR200LF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 200 OHM 0.25W PC PIN TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65246 pcs Pepa Raraunga 64PR200LF.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.250" x 0.250" Face x 0.175" H (6.35mm x 6.35mm x 4.45mm)
Raupapa 64 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 200 Ohms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua 12 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment