62PR50LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 62PR50LF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
Ngā Rauemi: 62PR50LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 62PR50LF
Tau Wae 62PR50LF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4222 pcs Pepa Raraunga 62PR50LF.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Round - 0.250" Dia x 0.210" H (6.35mm x 5.33mm)
Raupapa 62 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 50 Ohms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 50 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment