44JR10LFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 44JR10LFTB
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 10 OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Ngā Rauemi: 44JR10LFTB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 44JR10LFTB
Tau Wae 44JR10LFTB Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 10 OHM 0.25W GW SIDE ADJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47841 pcs Pepa Raraunga 44JR10LFTB.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Te Tae Tema ±250ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.198" x 0.190" Face x 0.147" H (5.03mm x 4.83mm x 3.73mm)
Raupapa 44 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 10 Ohms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua 9 Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 9 Turn Side Adjustment Momo Whakatika Side Adjustment