38WLABR500LF20
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 38WLABR500LF20
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 500OHM 0.15W PC PIN SIDE
Ngā Rauemi: 38WLABR500LF20.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 38WLABR500LF20
Tau Wae 38WLABR500LF20 Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 500OHM 0.15W PC PIN SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135085 pcs Pepa Raraunga 38WLABR500LF20.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±500ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.406" x 0.177" Face x 0.478" H (10.30mm x 4.50mm x 12.15mm)
Raupapa 38 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 500 Ohms Mana (Watts) 0.15W
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 500 Ohms 0.15W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Momo Whakatika Side Adjustment