TPR40-V201-S
AzoteqAzoteq
TPR40-V201-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPR40-V201-S
Kaihanga / Waitohu: Azoteq
Whakaahuatanga hua 40MM ROUND GESTURE TRACKPAD - VA
Ngā Rauemi: TPR40-V201-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPR40-V201-S
Tau Wae TPR40-V201-S Kaihanga Azoteq
Whakaahuatanga 40MM ROUND GESTURE TRACKPAD - VA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58587 pcs Pepa Raraunga TPR40-V201-S.pdf
Raupapa IQ Switch®, ProxSense® Momo Pato Capacitive
Momo putanga Digital Ētahi Ingoa 1790-1008
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Capacitive Sensor Digital Output
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPR400
TPR400
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TRANS RF BIPO 875W 30A 55CX1
I roto i te taonga: 5633 pcs
Tikiake: TPR400.pdf
RFQ
TPR54-P201-B
TPR54-P201-B
Kaihanga: Azoteq
Whakaahuatanga: 54MM ROUND GESTURE TRACKPAD
I roto i te taonga: 33348 pcs
Tikiake: TPR54-P201-B.pdf
RFQ
TPR1000
TPR1000
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TRANS RF BIPO 2900W 80A 55KV1
I roto i te taonga: 155 pcs
Tikiake: TPR1000.pdf
TPR700
TPR700
Whakaahuatanga: TRANS RF BIPO 2050W 55A 55KT1
I roto i te taonga: 300 pcs
Tikiake: TPR700.pdf
TPR48-P201-B
TPR48-P201-B
Kaihanga: Azoteq
Whakaahuatanga: 48MM ROUND GESTURE TRACKPAD
Tikiake: TPR48-P201-B.pdf
TPR175
TPR175
Whakaahuatanga: TRANS RF BIPO 290W 9A 55CX1