26800B-340
AvenAven
Aven
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 26800B-340
Kaihanga / Waitohu: Aven
Whakaahuatanga hua MICRO STEREO ZM 20X-70X W/LIGHT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 26800B-340
Tau Wae 26800B-340 Kaihanga Aven
He Rahinga Kei te wātea 5784 pcs Pepa Raraunga
Wahi Mahi 3.15" (80.0mm) Taumaha 15 lbs (6.8kg)
Momo Microscope, Stereo Zoom (Binocular) Raupapa DSZ-70PFL
Ētahi Ingoa 26.869
26800B340
26869
Mahinga Rawa 20x ~ 70x
Whakaahuatanga Fluorescent, 9W Tuhinga o te Tiro 0.39" ~ 0.11" (10.00mm ~ 2.80mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Microscope, Stereo Zoom (Binocular) 20x ~ 70x Fluorescent, 9W Momo kāmera -