26503-B32
AvenAven
26503-B32 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 26503-B32
Kaihanga / Waitohu: Aven
Whakaahuatanga hua BULB REPLACEMENT 32W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 26503-B32
Tau Wae 26503-B32 Kaihanga Aven
Whakaahuatanga BULB REPLACEMENT 32W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 4516 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Ētahi Ingoa 243-1040
26.503B
26503B
Momo Accessory Bulb, Fluorescent
Ngā Hua e hāngai ana
26501-SSL
26501-SSL
Kaihanga: Aven
Whakaahuatanga: LAMP MAGNIFIER 3 DIOPT 115V 22W
I roto i te taonga: 5589 pcs
Tikiake:
RFQ
26505-BT4
26505-BT4
Kaihanga: Aven
Whakaahuatanga: BULB 9 WATT BLACK
I roto i te taonga: 4861 pcs
Tikiake: 26505-BT4.pdf
RFQ
26505-ESD
26505-ESD
Whakaahuatanga: LAMP MAGNIFIER 3 DIOPTER 115V 9W
Tikiake: 26505-ESD.pdf
26505-B09
26505-B09
Whakaahuatanga: BULB REPLACEMENT 9W
Tikiake: 26505-B09.pdf
26503-SIV
26503-SIV
Whakaahuatanga: LAMP MAGNIFIER 3 DIOPT 115V 32W