HSMC-A100-R20J1
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
HSMC-A100-R20J1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSMC-A100-R20J1
Kaihanga / Waitohu: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Whakaahuatanga hua LED RED CLEAR 2PLCC SMD
Ngā Rauemi: HSMC-A100-R20J1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSMC-A100-R20J1
Tau Wae HSMC-A100-R20J1 Kaihanga Avago Technologies (Broadcom Limited)
He Rahinga Kei te wātea 5251 pcs Pepa Raraunga HSMC-A100-R20J1.pdf
Waimotu - Tae 635nm Waimurere - Mana 626nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.9V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato 2-PLCC Rahi / Rahi 3.20mm L x 2.80mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-PLCC Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Whakatauranga a Millicandela 160mcd
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top, 2.20mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 2.10mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Red 626nm LED Indication - Discrete 1.9V 2-PLCC Tono - Whakamātau 20mA