HLMP-NM31-R0000
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HLMP-NM31-R0000
Kaihanga / Waitohu: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR T-1 T/H
Ngā Rauemi: 1.HLMP-NM31-R0000.pdf2.HLMP-NM31-R0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HLMP-NM31-R0000
Tau Wae HLMP-NM31-R0000 Kaihanga Avago Technologies (Broadcom Limited)
He Rahinga Kei te wātea 115427 pcs Pepa Raraunga 1.HLMP-NM31-R0000.pdf2.HLMP-NM31-R0000.pdf
Waimotu - Tae 520nm Waimurere - Mana 527nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.2V Tirohia te Angle 30°
Pūrere Pūrere Whakarato T-1 Rahi / Rahi -
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 516-3536
HLMP-NM31-R0000-ND
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Whakatauranga a Millicandela 1500mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3mm (T-1), 3.10mm
Tae Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 6.35mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 527nm LED Indication - Discrete 3.2V Radial Tono - Whakamātau 20mA