TE30A2402C01
Hua Hua
Tau Wae: TE30A2402C01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 32W
Ngā Rauemi: TE30A2402C01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TE30A2402C01
Tau Wae TE30A2402C01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 32W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5418 pcs Pepa Raraunga TE30A2402C01.pdf
Putanga - Whakaputa 24V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm) Raupapa TE30 (30W)
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 32W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Momo Input Multi-Blade (Single Blade Included)
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 24V 32W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.33A Raina Rita 57" (1.45m)