TE30A1203C01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE30A1203C01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TE30A1203C01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Ngā Rauemi: 1.TE30A1203C01.pdf2.TE30A1203C01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TE30A1203C01
Tau Wae TE30A1203C01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5826 pcs Pepa Raraunga 1.TE30A1203C01.pdf2.TE30A1203C01.pdf
Taumaha 0.551 lb (249.93g) Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Raupapa TE30 (30W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 30W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi -20°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 12V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.5A Raina Rita 4.7' (1.45m)