TE20A1802C01
Hua Hua
Tau Wae: TE20A1802C01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER
Ngā Rauemi: TE20A1802C01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TE20A1802C01
Tau Wae TE20A1802C01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 8523 pcs Pepa Raraunga TE20A1802C01.pdf
Putanga - Whakaputa - Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm) Raupapa TE20 (20W)
Whakamahia te Rohe North America Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Momo Input Multi-Blade (Single Blade Included) Hononga Whakauru NEMA 1-15P
Puka Wall Mount He pai Level VI
Raina Rita 59" (1.50m) Whakaaetanga CE