TE20A0703C01
Hua Hua
Tau Wae: TE20A0703C01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 15W
Ngā Rauemi: 1.TE20A0703C01.pdf2.TE20A0703C01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TE20A0703C01
Tau Wae TE20A0703C01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 8603 pcs Pepa Raraunga 1.TE20A0703C01.pdf2.TE20A0703C01.pdf
Putanga - Whakaputa 7.5V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm) Raupapa TE20 (20W)
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 15W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Momo Input Multi-Blade (Single Blade Included)
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 7.5V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A Raina Rita 59" (1.50m)