TE10A2403C01
Hua Hua
Tau Wae: TE10A2403C01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Ngā Rauemi: 1.TE10A2403C01.pdf2.TE10A2403C01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TE10A2403C01
Tau Wae TE10A2403C01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 8846 pcs Pepa Raraunga 1.TE10A2403C01.pdf2.TE10A2403C01.pdf
Putanga - Whakaputa 24V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm) Raupapa TE10 (10W)
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 12W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Momo Input Multi-Blade (Single Blade Included)
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 24V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Raina Rita 59" (1.50m)