TB65S48C
Ault / SL PowerAult / SL Power
TB65S48C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TB65S48C
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 65W
Ngā Rauemi: 1.TB65S48C.pdf2.TB65S48C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TB65S48C
Tau Wae TB65S48C Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 65W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1752 pcs Pepa Raraunga 1.TB65S48C.pdf2.TB65S48C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 3.50" L x 2.00" W x 1.30" H (88.9mm x 50.8mm x 33.1mm)
Raupapa TB65 Mana (Watts) 65W
Ētahi Ingoa 271-2943 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.35A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.35A