RSC350DBBG
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSC350DBBG
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CNVRTR 5V 24V 2X12V 350W
Ngā Rauemi: RSC350DBBG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 177 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 177 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSC350DBBG
Tau Wae RSC350DBBG Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CNVRTR 5V 24V 2X12V 350W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 177 pcs Pepa Raraunga RSC350DBBG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 12V Putanga - Whakaputa 3 12V
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 132 VAC Momo Linear
Rahi / Rahi 9.50" L x 5.00" W x 2.45" H (241.3mm x 127.0mm x 62.2mm) Raupapa RSC35x
Mana (Watts) 350W Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 4 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 74%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear AC DC Converter 4 Output 5V 24V 12V 12V 40A, 6A, 4A, 4A 90 ~ 132 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 40A, 6A, 4A, 4A