PW180KB4800F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PW180KB4800F01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PW180KB4800F01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua POE INJECTOR 15.4W 48V DESKTOP
Ngā Rauemi: PW180KB4800F01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PW180KB4800F01
Tau Wae PW180KB4800F01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga POE INJECTOR 15.4W 48V DESKTOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5866 pcs Pepa Raraunga PW180KB4800F01.pdf
Taumaha 0.375 lb (170.1g) Putanga - Whakaputa 48V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 250 VAC Momo Midspan Injector
Rahi / Rahi 3.98" L x 2.40" W x 1.35" H (101.0mm x 61.5mm x 34.2mm) Raupapa PW180KB
Mana (Watts) - Per Port 15.4W Hononga Whakaputa RJ45 (Data, Power)
Ētahi Ingoa 271-2478 Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Tau o nga Ports 1 Tuhipoka AC Power Cord Sold Separately
Momo Tae Desktop Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Ngā āhuatanga OCP, SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 48V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Midspan Injector 10/100 Mbps Data Rate
Raraunga Raraunga 10/100 Mbps Nama - Whakaputa 350mA