PW170KB1203B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PW170KB1203B01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PW170KB1203B01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
Ngā Rauemi: 1.PW170KB1203B01.pdf2.PW170KB1203B01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PW170KB1203B01
Tau Wae PW170KB1203B01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6894 pcs Pepa Raraunga 1.PW170KB1203B01.pdf2.PW170KB1203B01.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Rahi / Rahi 3.27" L x 1.85" W x 1.50" H (83.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Raupapa PW170KB (10-15W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 15W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa 271-2577
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 500mW (Max)
Puka Wall Mount He pai Level IV
Whakaahuatanga Taipitopito 12V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 1.2A
Raina Rita 70.9" (1.80m) Whakaaetanga CE, cULus