PENT1040B5600F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PENT1040B5600F01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PENT1040B5600F01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER
Ngā Rauemi: PENT1040B5600F01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PENT1040B5600F01
Tau Wae PENT1040B5600F01 Kaihanga Ault / SL Power
He Rahinga Kei te wātea 4019 pcs Pepa Raraunga PENT1040B5600F01.pdf
Putanga - Whakaputa 56V Momotuhi - Whakauru 100 ~ 250 VAC
Momo Midspan Injector Rahi / Rahi 5.24" L x 2.13" W x 1.42" H (133.1mm x 54.1mm x 36.1mm)
Raupapa PENT1040B Mana (Watts) - Per Port 40W
Hononga Whakaputa RJ45 (Data, Power) Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Tau o nga Ports 1 Tuhipoka AC Power Cord Sold Separately
Momo Tae Desktop Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hononga Whakauru IEC 320-C14 (Power), RJ45 (Data) Ngā āhuatanga OCP, SCP
He pai 75.1% Whakaahuatanga Taipitopito 56V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Midspan Injector 10/100/1000 Mbps Data Rate
Raraunga Raraunga 10/100/1000 Mbps Nama - Whakaputa 710mA