MW173KB1803F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MW173KB1803F01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MW173KB1803F01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 30W
Ngā Rauemi: 1.MW173KB1803F01.pdf2.MW173KB1803F01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MW173KB1803F01
Tau Wae MW173KB1803F01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4630 pcs Pepa Raraunga 1.MW173KB1803F01.pdf2.MW173KB1803F01.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 18V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Rahi / Rahi 3.74" L x 2.13" W x 1.26" H (95.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Raupapa MW173KB (20-32W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 30W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 500mW (Max) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Cord (Sold Separately) Hononga Whakauru IEC 320-C14
Puka Desktop (Class I) He pai Level IV
Whakaahuatanga Taipitopito 18V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 1.67A
Raina Rita 70.9" (1.80m) Whakaaetanga CE, cULus