MW170KB1803B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MW170KB1803B01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MW170KB1803B01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 15W
Ngā Rauemi: 1.MW170KB1803B01.pdf2.MW170KB1803B01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MW170KB1803B01
Tau Wae MW170KB1803B01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5745 pcs Pepa Raraunga 1.MW170KB1803B01.pdf2.MW170KB1803B01.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 18V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Rahi / Rahi 3.30" L x 1.81" W x 1.26" H (84.6mm x 46.0mm x 33.0mm)
Raupapa MW170KB (10-15W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 15W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 500mW (Max) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Puka Wall Mount He pai Level IV
Whakaahuatanga Taipitopito 18V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 840mA
Raina Rita 70.9" (1.80m) Whakaaetanga CE, cULus