MU425S48E
Ault / SL PowerAult / SL Power
MU425S48E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MU425S48E
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua MEDICAL, SWITCHING INTERNAL PSU,
Ngā Rauemi: MU425S48E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 507 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 507 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MU425S48E
Tau Wae MU425S48E Kaihanga Ault / SL Power
He Rahinga Kei te wātea 507 pcs Pepa Raraunga MU425S48E.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.20" L x 3.30" W x 1.62" H (157.4mm x 83.8mm x 41.1mm)
Raupapa MU425S Mana (Watts) 300W (425W Forced Air)
Ētahi Ingoa 271-2965 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5.9A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 5.9A