MLL15-0.2-A
Ault / SL PowerAult / SL Power
MLL15-0.2-A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLL15-0.2-A
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER +/-15V 6W
Ngā Rauemi: MLL15-0.2-A.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLL15-0.2-A
Tau Wae MLL15-0.2-A Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER +/-15V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 5570 pcs Pepa Raraunga MLL15-0.2-A.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -15V Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Momo Linear
Rahi / Rahi 4.25" L x 3.25" W x 1.70" H (180.0mm x 82.6mm x 43.2mm) Raupapa Linear L
Mana (Watts) 6W Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Vendor undefined / Vendor undefined
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 55%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear AC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 100 ~ 240 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 200mA, 200mA