MINT1180A4875K01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MINT1180A4875K01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MINT1180A4875K01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 180W
Ngā Rauemi: MINT1180A4875K01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MINT1180A4875K01
Tau Wae MINT1180A4875K01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 180W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1025 pcs Pepa Raraunga MINT1180A4875K01.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.30" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm)
Raupapa MINT1180 Mana (Watts) 180W
Ētahi Ingoa 271-2787 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.8A 100 ~ 240 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.8A