MENB1030A1241C01
Hua Hua
Tau Wae: MENB1030A1241C01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Ngā Rauemi: 1.MENB1030A1241C01.pdf2.MENB1030A1241C01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MENB1030A1241C01
Tau Wae MENB1030A1241C01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1751 pcs Pepa Raraunga 1.MENB1030A1241C01.pdf2.MENB1030A1241C01.pdf
Taumaha 0.441 lb (200.03g) Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Rahi / Rahi 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Raupapa MENB1030 (30W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 30W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi -20°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Fixed Blade Hononga Whakauru NEMA 1-15P
Puka Wall Mount He pai Level V
Whakaahuatanga Taipitopito 12V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nama - Whakaputa (Max) 2.5A
Raina Rita 59" (1.50m) Whakaaetanga CE, cURus