ME90A1503F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME90A1503F01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ME90A1503F01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W
Ngā Rauemi: 1.ME90A1503F01.pdf2.ME90A1503F01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME90A1503F01
Tau Wae ME90A1503F01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2244 pcs Pepa Raraunga 1.ME90A1503F01.pdf2.ME90A1503F01.pdf
Putanga - Whakaputa 15V Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC
Rahi / Rahi 5.90" L x 2.58" W x 1.34" H (150.5mm x 65.5mm x 34.0mm) Raupapa ME90 (90W)
Whakamahia te Rohe International Mana (Watts) 90W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Ētahi Ingoa 271-2979
ME90A1503F01-ND
Tae Mahi -20°C ~ 50°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 210mW (Max) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Cord (Sold Separately) Hononga Whakauru IEC 320-C14
Puka Desktop (Class I) He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 15V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 6A
Raina Rita 45.3" (1.15m) Whakaaetanga CE