ME60A2402F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME60A2402F01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ME60A2402F01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W
Ngā Rauemi: ME60A2402F01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME60A2402F01
Tau Wae ME60A2402F01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3495 pcs Pepa Raraunga ME60A2402F01.pdf
Putanga - Whakaputa 24V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 4.25" L x 2.67" W x 1.29" H (108.0mm x 67.9mm x 32.7mm) Raupapa ME60 (60W)
Whakamahia te Rohe International Mana (Watts) 65W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 210mW (Max)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 24V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.7A Raina Rita 45.3" (1.15m)