ME40A2403F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME40A2403F01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ME40A2403F01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W
Ngā Rauemi: 1.ME40A2403F01.pdf2.ME40A2403F01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME40A2403F01
Tau Wae ME40A2403F01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3733 pcs Pepa Raraunga 1.ME40A2403F01.pdf2.ME40A2403F01.pdf
Putanga - Whakaputa 24V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) Raupapa ME40 (40W)
Whakamahia te Rohe International Mana (Watts) 41W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Ētahi Ingoa 271-2890 Tae Mahi -20°C ~ 50°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Cord (Sold Separately) Hononga Whakauru IEC 320-C14
Puka Desktop (Class I) He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 24V 41W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 1.7A