ME30A2402F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ME30A2402F01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 32W
Ngā Rauemi: ME30A2402F01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME30A2402F01
Tau Wae ME30A2402F01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 32W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4562 pcs Pepa Raraunga ME30A2402F01.pdf
Putanga - Whakaputa 24V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) Raupapa ME30 (30W)
Whakamahia te Rohe International Mana (Watts) 32W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 24V 32W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.33A Raina Rita 57" (1.45m)