ME20A1503F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME20A1503F01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ME20A1503F01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W
Ngā Rauemi: 1.ME20A1503F01.pdf2.ME20A1503F01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME20A1503F01
Tau Wae ME20A1503F01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7830 pcs Pepa Raraunga 1.ME20A1503F01.pdf2.ME20A1503F01.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 15V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.31" L x 1.85" W x 1.22" H (84.0mm x 47.0mm x 31.0mm)
Raupapa ME20 (20W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 18W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa 271-2873
Tae Mahi -20°C ~ 50°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 15V 18W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.2A Raina Rita 59" (1.50m)