ME20A0903B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME20A0903B01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ME20A0903B01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 18W
Ngā Rauemi: 1.ME20A0903B01.pdf2.ME20A0903B01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME20A0903B01
Tau Wae ME20A0903B01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 18W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6695 pcs Pepa Raraunga 1.ME20A0903B01.pdf2.ME20A0903B01.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 9V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Raupapa ME20 (20W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 18W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa 271-2868
Tae Mahi -20°C ~ 50°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Hononga Whakauru NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately) Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 9V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A Raina Rita 59" (1.50m)