ME10A2402F01
Hua Hua
Tau Wae: ME10A2402F01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W
Ngā Rauemi: ME10A2402F01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME10A2402F01
Tau Wae ME10A2402F01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 7603 pcs Pepa Raraunga ME10A2402F01.pdf
Putanga - Whakaputa 24V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 3.31" L x 1.85" W x 1.22" H (84.0mm x 47.0mm x 31.0mm) Raupapa ME10 (10W)
Whakamahia te Rohe International Mana (Watts) 12W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Momo Input Multi-Blade (Single Blade Included)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 24V 12W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Raina Rita 59" (1.50m)