ME10A0903B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ME10A0903B01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER
Ngā Rauemi: 1.ME10A0903B01.pdf2.ME10A0903B01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME10A0903B01
Tau Wae ME10A0903B01 Kaihanga Ault / SL Power
He Rahinga Kei te wātea 4125 pcs Pepa Raraunga 1.ME10A0903B01.pdf2.ME10A0903B01.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 9V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Raupapa ME10 (10W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 9.9W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi -20°C ~ 50°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Puka Wall Mount He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 9V 9.9W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 1.1A
Raina Rita 59" (1.50m) Whakaaetanga CE, cURus, DEMKO