MB120S24K01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MB120S24K01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MB120S24K01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 98W
Ngā Rauemi: 1.MB120S24K01.pdf2.MB120S24K01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MB120S24K01
Tau Wae MB120S24K01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 98W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1212 pcs Pepa Raraunga 1.MB120S24K01.pdf2.MB120S24K01.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4000V Momotuhi - Whakauru 80 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Raupapa MB120S Mana (Watts) 98W (120W Forced Air)
Ētahi Ingoa 271-2986 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 94%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.1A 80 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.1A