LE500S24VN
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LE500S24VN
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 24V 500W
Ngā Rauemi: LE500S24VN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 480 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 480 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LE500S24VN
Tau Wae LE500S24VN Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 24V 500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 480 pcs Pepa Raraunga LE500S24VN.pdf
Putanga - Whakaputa 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC
Momo - Topology AC AC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 9.80" L x 4.00" W x 1.93" H (248.9mm x 101.6mm x 49.0mm)
Raupapa LE500 Ratonga IP67
Mana (Watts) 500W Ētahi Ingoa 271-3084
Tae Mahi -10°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 93%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 20.8A 24V LED Driver AC AC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 20.8A Whakaaetanga CE