HCBB75W-A+
Ault / SL PowerAult / SL Power
HCBB75W-A+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HCBB75W-A+
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 71W
Ngā Rauemi: HCBB75W-A+.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HCBB75W-A+
Tau Wae HCBB75W-A+ Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 71W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5267 pcs Pepa Raraunga HCBB75W-A+.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -12V
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Momo Linear
Rahi / Rahi 11.00" L x 4.88" W x 2.75" H (279.4mm x 124.0mm x 69.9mm) Raupapa Linear CBB
Mana (Watts) 71W Ētahi Ingoa 271-2031
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 3
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 45% Whakaahuatanga Taipitopito Linear AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 6A, 1.7A, 1.7A 100 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 6A, 1.7A, 1.7A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CUS200LD12
CUS200LD12
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 120W
I roto i te taonga: 1540 pcs
Tikiake: CUS200LD12.pdf
RFQ
HCBB105W-A+G
HCBB105W-A+G
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V
I roto i te taonga: 641 pcs
Tikiake: HCBB105W-A+G.pdf
RFQ
HCB EK
HCB EK
Kaihanga: ams
Whakaahuatanga: HEADPHONE CHARACTERIZATION FRONT
I roto i te taonga: 203 pcs
Tikiake:
HCBB-75W-A
HCBB-75W-A
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 75W
I roto i te taonga: 5772 pcs
Tikiake: HCBB-75W-A.pdf
HCBB-75W-AG
HCBB-75W-AG
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 714 pcs
Tikiake: HCBB-75W-AG.pdf
NMP1K2-KCECC#-00
NMP1K2-KCECC#-00
Kaihanga: MEAN WELL
Whakaahuatanga: NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
I roto i te taonga: 173 pcs
Tikiake: NMP1K2-KCECC#-00.pdf
HCB-50
HCB-50
Kaihanga: Jonard Tools
Whakaahuatanga: HSC-50 & HC-50 REPL CORING BIT
Tikiake: HCB-50.pdf
HCBB105W-A+
HCBB105W-A+
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 97W
Tikiake: HCBB105W-A+.pdf
HCBB75W-A+G
HCBB75W-A+G
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 71W
I roto i te taonga: 658 pcs
Tikiake: HCBB75W-A+G.pdf
HCB-75
HCB-75
Kaihanga: Jonard Tools
Whakaahuatanga: HSC-75 & HC-75 REPL CORINING BIT
Tikiake: HCB-75.pdf
IMP1-3D0-2E0-1L0-4LE-00
IMP1-3D0-2E0-1L0-4LE-00
Kaihanga: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga: MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY
Tikiake:
MP8-3U-1Q-03
MP8-3U-1Q-03
Tikiake: MP8-3U-1Q-03.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel