GXM60-5A11G
Hua Hua
Tau Wae: GXM60-5A11G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 60W
Ngā Rauemi: 1.GXM60-5A11G.pdf2.GXM60-5A11G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GXM60-5A11G
Tau Wae GXM60-5A11G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4563 pcs Pepa Raraunga 1.GXM60-5A11G.pdf2.GXM60-5A11G.pdf
Taumaha 1 lb (453.59g) Putanga - Whakaputa 5V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 5.34" L x 3.05" W x 1.80" H (135.6mm x 77.5mm x 45.7mm)
Raupapa GXM60 (60W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 55W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa 271-2373
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito 5V 55W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 11A Raina Rita 72.83" (1.85m)