GSC20-12G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GSC20-12G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GSC20-12G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 20W
Ngā Rauemi: GSC20-12G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSC20-12G
Tau Wae GSC20-12G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1554 pcs Pepa Raraunga GSC20-12G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.00" W x 0.71" H (88.9mm x 50.8mm x 18.0mm) Raupapa GSC20
Mana (Watts) 20W Ētahi Ingoa 271-2358
GSC2012G
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 70% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 1.7A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.7A Whakaaetanga CE, cURus, TUV