GPM80-12G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPM80-12G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPM80-12G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 80W
Ngā Rauemi: GPM80-12G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPM80-12G
Tau Wae GPM80-12G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 80W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3965 pcs Pepa Raraunga GPM80-12G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 7.00" L x 4.25" W x 1.86" H (177.8mm x 108.0mm x 47.2mm) Raupapa GPM80
Mana (Watts) 80W (110W Forced Air) Ētahi Ingoa 271-2643
Tae Mahi 0°C ~ 50°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.7A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GPM80AG
GPM80AG
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 80W
I roto i te taonga: 496 pcs
Tikiake: GPM80AG.pdf
RFQ
GPM55E
GPM55E
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5V 24V +/-15V 55W
I roto i te taonga: 4758 pcs
Tikiake: GPM55E.pdf
RFQ
GPM80-28
GPM80-28
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 28V 80W
I roto i te taonga: 5460 pcs
Tikiake: GPM80-28.pdf
GPM80A
GPM80A
Tikiake: GPM80A.pdf
GPM55DG
GPM55DG
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5V 24V +/-12V 55W
Tikiake: GPM55DG.pdf
GPM80-5
GPM80-5
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 80W
Tikiake: GPM80-5.pdf
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 80W
Tikiake: GPM80-12.pdf
GPM55F
GPM55F
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5V 12V +/-15V 55W
Tikiake: GPM55F.pdf
GPM55EG
GPM55EG
Tikiake: GPM55EG.pdf
GPM55D
GPM55D
Tikiake: GPM55D.pdf
GPM80-24G
GPM80-24G
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 80W