GPM41-12G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPM41-12G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPM41-12G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 41W
Ngā Rauemi: GPM41-12G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPM41-12G
Tau Wae GPM41-12G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 41W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5975 pcs Pepa Raraunga GPM41-12G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.50" H (101.6mm x 50.8mm x 38.1mm) Raupapa GPM41
Mana (Watts) 41W Ētahi Ingoa 271-2674
GPM4112G
Tae Mahi 0°C ~ 50°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 77%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 3.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.3A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GPM41-5
GPM41-5
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5.1V 41W