GPFM250-5
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFM250-5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPFM250-5
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5.1V 180W
Ngā Rauemi: GPFM250-5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPFM250-5
Tau Wae GPFM250-5 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5.1V 180W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5069 pcs Pepa Raraunga GPFM250-5.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5.1V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 8.00" L x 5.00" W x 1.75" H (203.2mm x 127.0mm x 44.5mm) Raupapa GPFM250
Mana (Watts) 180W (250W Forced Air) Ētahi Ingoa 271-2152
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5.1V 36A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 36A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GPFMA13
GPFMA13
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: GOLD PRIVACY FILTER MACBOOK 13"