GPC80-24G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPC80-24G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPC80-24G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 80W
Ngā Rauemi: GPC80-24G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPC80-24G
Tau Wae GPC80-24G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 80W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4366 pcs Pepa Raraunga GPC80-24G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 7.00" L x 4.25" W x 1.86" H (177.8mm x 108.0mm x 47.2mm) Raupapa GPC80
Mana (Watts) 80W (110W Forced Air) Tae Mahi 0°C ~ 50°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 3.4A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.4A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GPC80-12
GPC80-12
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 80W
I roto i te taonga: 4654 pcs
Tikiake: GPC80-12.pdf
RFQ
GPC80-5
GPC80-5
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 80W
I roto i te taonga: 5700 pcs
Tikiake: GPC80-5.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 28V 80W
Tikiake: GPC80-28.pdf
GPC55FG
GPC55FG
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5V 12V +/-15V 55W
Tikiake: GPC55FG.pdf
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 80W