GPC40-24G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPC40-24G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPC40-24G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 40W
Ngā Rauemi: GPC40-24G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPC40-24G
Tau Wae GPC40-24G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4128 pcs Pepa Raraunga GPC40-24G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.28" H (127.0mm x 76.2mm x 32.5mm) Raupapa GPC40
Mana (Watts) 40W (50W Forced Air) Ētahi Ingoa 271-2553
GPC40-24G-ND
Tae Mahi 0°C ~ 50°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 70% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.7A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.7A Whakaaetanga CE, cURus, TUV