GPC140-24G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPC140-24G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPC140-24G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 140W
Ngā Rauemi: GPC140-24G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPC140-24G
Tau Wae GPC140-24G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 140W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4484 pcs Pepa Raraunga GPC140-24G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 8.50" L x 4.50" W x 2.12" H (215.9mm x 114.3mm x 53.9mm) Raupapa GPC140
Mana (Watts) 140W (160W Forced Air) Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 5.8A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 5.8A
Whakaaetanga CE Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GPC130EG
GPC130EG
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 24V -15V 15V
I roto i te taonga: 6012 pcs
Tikiake: GPC130EG.pdf
RFQ
GPC140-24
GPC140-24
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 140W