GLM65-12G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLM65-12G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLM65-12G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 65W
Ngā Rauemi: GLM65-12G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLM65-12G
Tau Wae GLM65-12G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 65W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5020 pcs Pepa Raraunga GLM65-12G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) Raupapa GLM65
Mana (Watts) 65W Ētahi Ingoa 271-2662
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5.5A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 5.5A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GLM65-15
GLM65-15
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 65W
I roto i te taonga: 4838 pcs
Tikiake: GLM65-15.pdf
RFQ
GLM50D
GLM50D
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5.1V 24V -12V 50W