GLC75-24G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC75-24G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLC75-24G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 75W
Ngā Rauemi: GLC75-24G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLC75-24G
Tau Wae GLC75-24G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4576 pcs Pepa Raraunga GLC75-24G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 5.75" L x 3.40" W x 1.56" H (146.0mm x 86.4mm x 39.7mm) Raupapa GLC75
Mana (Watts) 75W Ētahi Ingoa 271-2323
GLC7524G
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 3.1A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.1A Whakaaetanga CE