GLC40-3.3G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC40-3.3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLC40-3.3G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V 40W
Ngā Rauemi: 1.GLC40-3.3G.pdf2.GLC40-3.3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLC40-3.3G
Tau Wae GLC40-3.3G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6033 pcs Pepa Raraunga 1.GLC40-3.3G.pdf2.GLC40-3.3G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 4.96" L x 2.96" W x 1.20" H (126.0mm x 75.2mm x 30.5mm) Raupapa GLC40
Mana (Watts) 40W Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 8A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 8A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GLC40A
GLC40A
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5.1V +/-12V 40W
I roto i te taonga: 4816 pcs
Tikiake: GLC40A.pdf
RFQ
GLC40-48
GLC40-48
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 40W
I roto i te taonga: 4262 pcs
Tikiake: GLC40-48.pdf
RFQ
GLC40-28G
GLC40-28G
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 28V 40W
Tikiake: GLC40-28G.pdf
GLC40-5
GLC40-5
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 40W
Tikiake: GLC40-5.pdf
Tikiake: GLC40-28.pdf
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V 40W